برگزاری انواع دوره های آموزشی در سالن همایش تالار شریعتی

برگزاری دوره های آموزشی در یک سالن مجهز بازدهی بیشتری برای مخاطبین و اساتید این دوره ها دارد. به همین خاطر در حین انتخاب سالن برای برگزاری هر یک از این مراسمات علمی و آموزشی باید به ویژگی های سالن آمفی تئاتر انتخابی دقت داشته باشید. امکانات و قابلیت های موجود در هر یک از این مکان های آموزشی کیفیت برگزاری هر یک از این دوره ها را افزایش می دهد.

برگزاری دوره های آموزشی با امکانات فوق العاده آموزشی

برگزاری دوره های آموزشی با امکانات مختلف صوت، تصویر و نورپردازی، میزان یادگیری شرکت کنندگان هر یک از این دوره ها را افزایش می دهد. در هر سالن آمفی تئاتر امکانات متعددی برای برگزاری دوره مورد استفاده قرار می گیرند که برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • میکروفون های بی سیم برای اجرای بهتر کنفرانس و ارائه مفاد آموزشی
 • کیفیت عالی نورپردازی با استفاده از تجهیزات به روز
 • امکانات مربوط به ضبط کنفرانس برای افزایش یادگیری شرکت کنندگان در هر جلسه
 • سیستم های صوتی پیشرفته و برای ارائه بهتر اساتید و داوطلبان
 • استفاده از ژنراتورهای قدرتمند برق برای استفاده در زمان قطعی ناگهانی برق در طول کلاس
 • دسترسی به اینترنت در سر تا سر سالن برگزاری دوره های آموزشی
 • تجهیزاتی مانند ویدیو پروژکتور برای ارائه فایل های ویدیویی به شرکت کنندگان
 • دوربین های مداربسته برای افزایش ایمنی سالن برگزاری کنفرانس

دورهای آموزشی که امکان برگزاری در سالن همایش را دارند

برگزاری دوره های آموزشی با در نظر گرفتن ظرفیت هر یک از این کلاس ها انجام می گیرد. برگزار کنندگان این دوره ها با ارزیابی دقیق جمعیت مربوط به هر کلاس، یک سالن مناسب انتخاب می کنند. دوره های آموزشی مهارت آموزی برای داوطلبین، دوره های آموزشی کودک و نوجوان، همایش های مربوط به مشاغل مختلف، همایش های دانشجویی و… در این سالن ها به خوبی برگزار می شوند. در هر یک از این کلاس ها با استفاده از قابلیت ها و امکانات سالن همایش کیفیت اجرای دوره بسیار مطلوب خواهد شد. جلب رضایت مخاطبین و شرکت کنندگان مهمترین هدف سالن همایش محسوب می شود.
قابلیت های آموزشی تالار شریعتی برگزاری هر دوره ای را میسر کرده و کیفیت این جلسات را افزایش می دهد. کلیه دوره های آموزشی با رعایت نظم برگزار شده و رضایت شرکت کنندگان را جلب می کند.

سالن همایش مناسب برگزاری دوره های آموزش سازمانی

در یک سالن کنفرانس برنامه های متعددی برگزار می شوند که باید آمادگی های لازم برای اجرای هر یک از این برنامه ها در سالن وجود داشته باشد. اجرای دوره های آموزش سازمانی از سوی ارگان های رسمی و دولتی یکی از مهمترین فعالیت های سالن های همایش است. قابلیت های سالن همایش شریعتی برای برگزاری این قبیل دوره ها تکمیل بوده و ظرفیت لازم برای اجرای برنامه های سازمانی را دارد. این تالار با ارائه ظرفیت مورد نیاز برای حضور کارکنان سازمانی و اداری، بهترین خدمات را در این خصوص ارائه می دهد.
وجود صندلی های مدیریتی مجهز در هر یک از بخش های سالن همایش نیز کیفیت اجرای این دوره ها را افزایش می دهد. پذیرایی درست و اصولی از میهمانان در راستای حفظ احترام کارکنان سازمانی نیز در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد. سالن همایش شریعتی برای کلیه این فعالیت ها برنامه ریزی های دقیقی دارد. برگزاری دوره های آموزشی با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان در طول هر دوره انجام می گیرد. در این خصوص نظرسنجی هایی از برگزار کننده این مراسم ها انجام می شود.

دوره های آموزشی با ظرفیت بالا

برای برگزاری دوره های آموزشی با ظرفیت بالا از امکانات و تجهیزات پیشرفته تری استفاده می شود. در این خصوص استفاده از سیستم تهویه مطبوع برای کنترل هوای محیط حائز اهمیت است. در غیر این صورت سلامت حاضرین به خطر می افتد. در تالار شریعتی این قبیل امکانات در دسترس مراجعین قرار دارند. همچنین کیفیت سیستم های پخش صوتی نیز در خصوص برگزاری دوره هایی که جمعیت زیاد دارند، اهمیت دارد. در طول هر یک از این دوره ها انتقال صدا به همه بخش های سالن به دقت چک می شود تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.
وجود سیستم های گرمایش و سرمایش استاندارد در محیط نیز برای تامین رفاه و آرامش حاضرین در این دوره ها حائز اهمیت است. تالار شریعتی با فراهم کردن جایگاه پارکینگ مناسب برای سالن های کنفرانس پرجمعیت بهترین امکانات را در دسترس مراجعین قرار می دهد.

امکانات آموزشی سالن همایش اصفهان

برگزاری دوره های آموزشی با وجود امکانات پیشرفته سالن همایش اصفهان با بهترین کیفیت انجام می شود. برخی از این امکانات را در زیر مشاهده می کنید:

 1. پنل های رومیزی بری برگزاری جلسه های اداری و آموزشی
 2. سیستم های برد هوشمند و پروژکتور؛ وجود این تجهیزات انعطاف پذیری برگزاری هر یک از جلسات را افزایش می دهد. با استفاده از آن ها می توانید از روش های بهتری برای ارائه اطلاعات به حاضرین استفاده کنید.
 3. سیستم وایفا مناسب برای مرور بهتر اطلاعات در طول جلسه؛ این قابلیت ها در دنیای امروز برای دسترسی همزمان چند کاربر به اطلاعات به کار می روند و در بسیاری از سالن های برگزاری کنفرانس مورد استفاده هستند.
 4. میکسرهای صدا و سیستم آمپلی فایر برای میکروفون؛ این قبیل تجهیزات از اصول برگزاری یک کنفرانس استاندارد و سخنرانی برای جمعیت بیشتر از 100 نفر هستند.
 5. میکروفون های کنفرانسی مخصوص برای برگزاری جلسات آموزشی؛ در تالار شریعتی از بهترین برندهای سازنده این تجهیزات استفاده می شود.

رزرو سالن جهت برگزاری دوره آموزشی

در راستای برگزاری دوره های آموزشی رزرو سالن برای برگزاری کنفرانس باید پیش از موعد برگزاری برای رزرو سالن اقدام کنید. تالار شریعتی با استفاده از بهترین تجهیزات این مراسم ها را اجرا می کند. برای رزرو سالن باید حتما پیش پرداختی به سالن پرداخت کرده و زمان مربوط به برگزاری مراسم خود را اطلاع دهید. در این صورت مراسم شما در موعد مقرر برگزار شده و اختلالی در این زمینه به وجود نمی آید.
پیش از برگزاری مرسم خود ظرفیت مورد نظر را تعیین کرده و بر این اساس سالن برگزاری دوره را مشخص کنید. زیبایی هر یک از بخش های سالن کنفرانس شریعتی و دیزاین شیک این مجموعه نظر و توجه برگزار کنندگان این مراسم ها را جلب کرده است. انتخاب درست و اصولی صندلی ها و جایگزاری آن ها در محل برگزاری مراسم سبب زیباتر شدن محیط شده است. در تالار شریعتی برگزاری کنفرانس های مربوطه در مکانی آرام انجام می شود که عملکرد حاضرین را در طول جلسه آموزشی بهبود می بخشد.

جمع بندی

برگزاری دوره های آموزشی در تالار شریعتی با استقبال بسیار زیادی در میان برگزار کنندگان کنفرانس های آموزشی و همایش های سازمانی و دانشجویی رو به رو شده است. هزینه برگزاری هر یک از این همایش ها بسیار به صرفه بوده و رضایت افراد را جلب می کند. برای رزرو سالن باید تایم برگزاری این جلسات را نیز انتخاب کنید. به این ترتیب در زمان انتخابی شما بهترین خدمات برای برگزاری مراسم ارائه خواهند شد. همچنین نوع پذیرایی انتخابی برای برگزاری هر یک از جلسات نیز انتخاب شده و هزینه این خدمات نیز بر هزینه نهایی افزوده می شود. شما می توانید در هر یک از جلسات همایش امکانات و تجهیزات متعددی در دسترس شما قرار می گیرند که عملکرد مدرسین را بهبود می بخشند.

برگزاری دوره های آموزشی در یک سالن مجهز بازدهی بیشتری دارد. برای انتخاب سالن برای برگزاری دوره آموزشی باید به ویژگی های سالن آمفی تئاتر انتخابی دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های وابسته