سالن هشت بهشت سالن برگزاری جلسات در اصفهان

در شهر اصفهان سالن های همایش و سمینار و سالن جلسات متعددی وجود دارد که در طول سال نهادهای دولتی و غیر دولتی و شرکت ها مهم ترین جلسات و کنفرانس های خود را در آن برگزار می کنند.سالن های همایش سالن های بزرگتر با ظرفیت و گنجایش بالاتری نسبت به سالن جلسات هستند و امکانات و خدمات بالاتری هم دارند ، از نمونه سالن همایش اصفهان می توان سالن همایش شریعتی، سالن همایش اصفهان و سالن همایش نفیس را نام برد.

سالن هشت بهشت سالن برگزاری جلسات اداری و دوره ای و کنفرانس و کلاس ها و کارگاه های آموزشی و …می باشد.این سالن با ظرفیت ۵۰ نفر در موقعیت دانشگاه اصفهان که از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران است واقع شده است و فضای بسیار مناسبی دارد و از زیرمجموعه های سالن همایش نفیس می باشد و بهترین گزینه برای برگزاری جلسات علمی و کنفرانس شما خواهد بود. این سالن مجهز به سیستم صوتی تصویری،سیستم روشنایی و نورپردازی، سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم اطفاء حریق، برق اضطراری ، اینترنت و وای فای، تلویزیون شهری و میکروفن بی سیم با کیفیت، آسانسور و پارکینگ و… می باشد.شما می توانید اطلاعات خود را در رابطه با سالن جلسات را به صورت اینترنتی دریافت کنید و در صورت لزوم نسبت به اجاره و رزرو سالن اقدام کنید. سالن مدیران هم مانند سالن هشت بهشت از نمونه سالن های اصفهان می باشد.

سالن هشت بهشت

امکانات سالن هشت بهشت اصفهان

به دلیل برگزاری جلسات و کنفرانس های علمی و پژوهشی متعدد در طول سال در این سالن امکانات مورد نیاز برگزار کنندگان جلسات فراهم شده است. از امکانات این سالن می توان به وجود سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای ، سیستم روشنایی و نورپردازی، سیستم تهویه مناسب، سیستم اطفاء حریق، برق اضطراری تلویزیون شهری، LED، USB ، میکروفن های بیسیم با کیفیت، تخته وایت برد، مانیتور، آسانسور و پارکینگ و…اشاره کرد.

صندلی و چیدمان

نورپردازی و روشنایی

سیستم های صوتی

صندلی و چیدمان

میزها به صورت مستطیلی و صندلی ها از نوع صندلی های کنفرانسی می باشند که بسیار نرم و راحت بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.

نورپردازی و روشنایی

سیستم روشنایی و نورپردازی حرفه ای و مناسبی در سالن هشت بهشت تعبیه شده است.

سیستم های صوتی

سیستم صوتی در این سالن به گونه ای طراحی شده که صدا به صورت یکسان و یکنواخت در همه نقاط سالن شنیده می شود.

آدرس و موقعیت مکانی سالن هشت بهشت اصفهان

سالن هشت بهشت در یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان که یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران است واقع شده است. برای مراجعه حضوری به آدرس اصفهان، میدان آزادی،ابتدای هزار جریب ورودی های دانشگاه اصفهان مراجعه فرمایید.

اجاره و رزرو سالن هشت بهشت اصفهان

انتخاب سالن از تصمیم گیری های حائز اهمیت در برگزاری جلسات است ،سالن را باید از لحاظ امکانات و خدمات و پذیرایی و ارائه زمان مناسب برای برگزاری جلسات سنجید.سالن هشت بهشت با ظرفیت حدود ۵۰ نفر متناسب با هر بودجه ای خواهد بود. شما می توانید با اجاره و رزرو از امکانات و خدمات نوین این سالن بهره مند شوید.

ظرفیت سالن هشت بهشت

سالن هشت بهشت با ظرفیت ۵۰ نفر متناسب برگزاری جلسات اداری و دوره ای و کنفرانس و کارگاه آموزشی می باشد.

مدت زمان برگزاری

سالن مدیران با گنجایش ۳۰ نفر بهترین سالن جلسات برای برگزاری جلسات و کنفرانس های شما خواهد بود. زمان برگزاری در این سالن ۴ ساعت می تواند به طول بیانجامد.

قیمت اجاره سالن هشت بهشت اصفهان

سالن جلسات هشت بهشت با بهترین امکانات و خدمات در بهترین نقطه شهر اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان واقع شده است و متناسب با هر بودجه ای می باشد. ظرفیت سالن ۵۰ نفر و قیمت رزرو و اجاره در این سالن بسیار مناسب می باشد. با برگزاری جلسات به صورت ادواری و دوره ای در سالن هشت بهشت از تخفیفاتی ویژه ای برخوردار خواهید شد.

  سالن هشت بهشت     مناسب برگزاری انواع جلسات

 در این سالن جلسات اداری و دوره ای که جلسات درون تیمی هستند به طور مرتب برگزار می شوند. در آن جلسات به طور رسمی کارهایی که انجام داده اند را مرور می کنند و در جهت بهبود روند کارشان تبادل نظر می کنند.جلسات دوره ای به شرح زیر می باشد.

جلسه برنامه روزانه

جلسه برنامه روزانه که بسیار کوتاه و درون تیمی است.

جلسه تاکتیکی هفته ای

جلسه تاکتیکی هفته ای که به صورت هفتگی برگزار می شود و باید مدیران ارشد همه بخش های سازمان حضور داشته باشند.

جلسه استراتژیک ماهانه

جلسه استراتژیک ماهانه این نوع جلسات دوره ای به صورت ماهانه برای دستیابی به اهداف مشخص برگزار می شود. 

جلسات فصلی خارج از شرکت

جلسات فصلی خارج از شرکت در این جلسات برای اهداف بلند مدت برنامه ریزی می کنند. بعضی از شرکت ها جلساتی را شروع هر فصل یا پایان آن برگزار می کنند که به محیطی آرام و به دور از سروصدا و خارج از شرکت نیاز دارند.

جلسات مجامع عمومی سالیانه

جلسات مجامع عمومی سالیانه در مجمع عمومی شکل می گیرد که اغلب برای مسائل مهم مانند حفظ صلح و امنیت می باشد.

معرفی سایر خدمات و سالن های مجموعه

این سالن از زیر مجموعه های تالار نفیس است که شامل چند بخش مختلف می باشد. سالن همایش ، سالن کنفرانس ، سالن آمفی تئاتر و سالن پذیرایی و غذاخوری از زیر مجموعه های تالار نفیس هستند. سالن مدیران هم مانند سالن هشت بهشت سالن جلسات و کنفرانس می باشد که ظرفیت حدودی ۵۰ نفر را دارد.