تالار ابن سینا سالن برگزاری کنفرانس و همایش در اصفهان

تالار یا سالن همایش ابن سینا در اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان و دانشکده علوم پزشکی قرار گرفته است. تالار ابن سینا ظرفیت ۴۰۸ نفر را دارد و به منظور برگزاری همایشات و کنفرانس ها و سخنرانی های علمی،سمینار و ایونت و جشن های دانشجویی و جشن های اداری و جشنواره و کارگاه های علمی و ورکشاپ و….می باشد. چیدمان میزها در این سالن به طور کنفرانسی و مبلمان سینمایی است. این سالن مجهز به سیستم صوتی و تصویری حرفه ای ، سیستم تهویه مناسب وایرلس و تلویزیون شهری ، برق اضطراری، آسانسور ، کارتخوان و بالابر مهمان و سیستم اطفاء حریق، پارکینگ می باشد.

در این سالن در طول سال همایش ها و کنفرانس ها و سمینار های متعددی برگزار می شود. این سالن امکانات و خدمات به روزی دارد و برای برگزاری کنفرانس ها و همایش های مدرن امروزی طراحی شده اند . از بهترین سالن های اصفهان می توان سالن همایش سالن همایش شریعتی، سالن همایش نفیس، سالن همایش ابن سینا و سالن همایش هشت بهشت و مدیران را نام برد که موقعیت مکانی خیلی خوبی هم دارند و در مرکز شهر واقع شده اند.

موقعیت مکانی تالار ابن سینا و قرار گیری این تالار در مرکز شهر و برخورداری از امکانات و خدمات با کیفیت از مهمترین ویژگی های این تالار به شمار می رود. همانطور که گفته شد این سالن در دانشگاه اصفهان قرار دارد برای مراجعه می توانید به آدرس اصفهان میدان آزادی ابتدای هزار جریب ضلع جنوبی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کنید.

امکانات تالار ابن سینا

به دلیل برگزاری کنفرانس های علمی و همایشات متعدد در این سالن امکانات مورد نیاز برگزار کنندگان فراهم شده است. سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای، سیستم روشنایی و نورپردازی حرفه ای، برق اضطراری، سیستم اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش، وایرلس، تلویزیون شهری، پروژکتور , تخته وایت برد، میکروفن های بی سیم با کیفیت، آسانسور ، کارتخوان و بالابر مهمان و پارکینگ و……. از امکانات سالن همایش نفیس می باشند. و به دلیل واقع شدن در بهترین نقطه شهر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

صندلی و چیدمان

نورپردازی و روشنایی

سیستم های صوتی

سیستم تهویه

صندلی و چیدمان

میزها در این سالن به صورت کنفرانسی بوده و صندلی ها یی راحت جهت آسایش شرکت کنندگان فراهم شده صندلی ها مهم ترین عنصر در یک سالن همایش به شمار می رود.صندلی ها به صورت سینمایی چیده شده اند. به طور کلی صندلی هایی با کیفیت بالا در این تالار قرار داده اند . تالار ابن سینا دارای یک شیب استانداردی است که باعث می شود مخاطبان به استیج نظارت داشته باشند.

نورپردازی و روشنایی

سیستم روشنایی و نورپردازی مناسب و حرفه ای در این سالن تعبیه شده است. سیستم روشنایی به گونه ای است که قابلیت کنترل داشته و در صورت نیاز قابلیت تغییر دارد. باید سیستم روشنایی در سالن به گونه ای باشد که حاضرین در سالن زمان گوش دادن به سخنران تصویر واضحی از آن را مشاهده کنند. اگر به دنبال یک سالن کنفرانس خوب و مناسبی با نور پردازی حرفه ای هستید تالار ابن سینا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

سیستم های صوتی

سیستم صوتی سالن همایش، یکی از مهم ترین عوامل در جذب حاضرین است. در واقع حاضرین وقتی وارد سالن می شوند و سخنرانی آغاز می شود تمام حواس آنها به صحبت های سخنران است. در طراحی سالن های همایش اصلی ترین مسئله این است که صدا به شکل یکسان در همه نقاط سالن شنیده شود و تعادل صوتی به شکل مناسبی برقرار شود . آکوستیک صدا کمک می کند تا اکو صدا یا ارتعاش در سالن ایجاد نشود و صدا در همه قسمت های سالن یکنواخت شنیده شود.

سیستم تهویه

تهویه مطبوع همواره از مهم ترین دغدغه های برگزار کنندگان کنفرانس ها و همایش ها می باشد. مسئولین این تالار نیز با توجه به این دغدغه یکی از بهترین سیستم های تهویه را در این سالن قرار داده اند تالار ابن سینا اصفهان دارای سیستم تهویه مطبوع می باشد.

آدرس و موقعیت مکانی تالار نفیس اصفهان

تالار ابن سینا در یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان قرار گرفته است. این سالن همایش در داخل دانشگاه اصفهان که یکی از دانشگاه های دولتی بزرگ و معتبر کشورمان است واقع شده است. دسترسی به این دانشگاه و سالن همایش با وجود ایستگاه مترو اختصاصی و ایستگاه اتوبوس از سراسر شهر اصفهان راحت است. به منظور مراجعه حضوری به آدرس اصفهان میدان آزادی، ابتدای هزار جریب، ضلع جنوبی دانشگاه علوم پزشکی در اصفهان مراجعه نمایید.

اجاره و رزرو تالار ابن سینا اصفهان

تالار ابن سینا با سالن همایش دارای ظرفیت ۴۰۸ نفری و ارائه زمان مناسب و امکانات عالی یکی از بهترین و مناسب ترین سالن ها برای برگزاری همایش، برگزاری سمینار ، برگزاری کارگاه آموزشی و کنفرانس های شما خواهد بود. و با ارائه خدمات و امکانات با کیفیت و مناسب به شما کمک می کند تا بهترین اجرا را داشته باشید. شما می توانید با اجاره و رزرو سالن همایش ابن سینا از بهترین خدمات و امکانات سالن همایش اصفهان برخوردار شوید.

ظرفیت سالن ابن سینا

ظرفیت مهمانان در تالار ابن سینا ۴۰۸ نفر است. این ظرفیت برای برگزاری همایش و کنفرانس و سمینار و دوره های آموزشی و مراسم و جشن و ایونت مناسب است. به علت واقع شدن در دانشگاه اصفهان بهترین سالن برای برگزاری کنفرانس های علمی و همایشات و ورکشاپ های علمی و دوره های آموزشی می باشد.

مدت زمان برگزاری

تالار ابن سینا با گنجایش ۴۰۸ نفر بهترین سالن همایش برای برگزاری کنفرانس و سمینار و جشن های شما خواهد بود . زمان برگزاری همایش ها در این سالن ۶ ساعت می تواند به طول بیانجامد. شما با اجاره و رزرو سالن همایش ابن سینا می توانید از خدمات و امکانات با کیفیت این تالار بهره مند شوید.

قیمت اجاره سالن ابن سینا

سالن کنفرانس ابن سینا برای برگزاری انواع همایش ها و سمینارها و کنفرانس ها و جشن ها در شهر اصفهان مناسب می باشد ، شما می توانید با اجاره سالن همایش از بهترین خدمات و امکانات سالن همایش در اصفهان برخوردار شوید. این سالن همایش در مقایسه با دیگر سالن های شهر اصفهان، بهترین سالن همایش متناسب با هر نوع بودجه ای خواهد بود . ظرفیت سالن ۴۰۸ نفر و قیمت اجاره و رزرو این سالن بسیار مناسب می باشد.

  تالار ابن سینا     مناسب برگزاری انواع همایش

تالار ابن سینا در میان بهترین سالن های همایش اصفهان دسته بندی می شود. معماری خاص و دکوراسیون خاص این تالار و موقعیت مکانی این تالار باعث شده محل مناسبی برای برگزاری همایشات و کنفرانس های علمی و سخنرانی ها و سمینار ها و جشنواره و جشن های دانشجویی و انواع رویداد و ایونت و ورکشاپ و کلاس ها و کارگاه های آموزشی باشد.

معرفی سایر خدمات و سالن های مجموعه

موقعیت مکانی مناسب این تالار و داشتن بهترین امکانات و تجهیزات عالی و کیفیت خدمات رسانی در بخش های مختلف این تالار از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. این تالار در چند بخش مختلف اداره می شود و هر مشتری بسته به نیاز خود هر یک از خدمات را در قسمت های مختلف رزرو می کند.