تالار نفیس سالن برگزاری کنفرانس و همایش در اصفهان

سالن همایش نفیس در اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان که یکی از دانشگاه های معتبر در ایران است قرار گرفته است. به همین دلیل از مدرن ترین و مجهزترین سالن های همایش می باشد. تالار نفیس ظرفیت و گنجایش ۲۴۰ نفر را دارد و کاربرد آن به منظور برگزاری مراسمات دولتی و خصوصی، برگزاری جشن های اداری، سخنرانی و کنفرانس ،سمینار و ایونت و جشن های دانشجویی و کنفرانس های علمی و جشنواره می باشد. چیدمان میزها در این سالن به طور کنفرانسی و مبلمان سینمایی است. این سالن مجهز به سیستم صوتی و تصویری حرفه ای ، وایرلس و تلویزیون شهری برق اضطراری، آسانسور ، کارتخوان و بالابر مهمان و سیستم اطفاء حریق، پارکینگ می باشد.

دراین سالن در طول سال کنفرانس ها و همایش های متعددی برگزار می شود. برای استفاده از سالن همایش باید به نیازهای خود در برگزاری مراسم مورد نظر دقت و توجه داشته باشید . این سالن امکانات و قابلیت های به روز ی دارد و برای برگزاری کنفرانس ها و همایش های امروزی و مدرن طراحی شده اند . از بهترین سالن های همایش در اصفهان می توان سالن همایش نفیس، سالن همایش شریعتی، سالن همایش هشت بهشت و سالن همایش مدیران را نام برد که موقعیت مکانی خیلی خوبی دارند .

تالار نفیس

موقعیت مکانی تالار نفیس و کیفیت امکانات و خدمات رسانی از مهمترین ویژگی های این تالار به شمار می رود. همانطور که گفته شد این سالن در دانشگاه اصفهان قرار دارد برای مراجعه حضوری می توانید به آدرس اصفهان میدان آزادی ابتدای هزار جریب درب شرقی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کنید. با وجود موقعیت مکانی مناسبی که این تالار دارد در طول سال همایش ها و کنفرانس های علمی متعددی در آن برگزار می شود.

امکانات تالار نفیس

به دلیل برگزاری کنفرانس های علمی و همایشات متعدد در این سالن امکانات مورد نیاز برگزار کنندگان فراهم شده است. سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای، سیستم روشنایی و نورپردازی حرفه ای، برق اضطراری، سیستم اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش، وایرلس، تلویزیون شهری، پروژکتور , تخته وایت برد، میکروفن های بی سیم با کیفیت، آسانسور ، کارتخوان و بالابر مهمان و پارکینگ و……. از امکانات سالن همایش نفیس می باشند. و به دلیل واقع شدن در بهترین نقطه شهر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

صندلی و چیدمان

نورپردازی و روشنایی

سیستم های صوتی

صندلی و چیدمان

میزها در این سالن به صورت کنفرانسی بوده و صندلی ها به صورت سینمایی چیده شده اند. به طور کلی صندلی هایی نرم و راحت در این تالار قرار داده اند . تالار نفیس دارای یک شیب استانداردی است که باعث می شود مخاطبان به استیج نظارت داشته باشند.

نورپردازی و روشنایی

سیستم روشنایی و نورپردازی مناسب و حرفه ای در سالن نفیس تعبیه شده است. به گونه ای است که قابلیت کنترل داشته و در صورت نیاز قابلیت تغییر دارد. اگر به دنبال یک سالن کنفرانس خوب و مناسبی با نور پردازی حرفه ای هستید تالار نفیس گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

سیستم های صوتی

در طراحی سالن های همایش اصلی ترین مسئله این است که صدا به شکل یکسان در همه نقاط سالن شنیده شود و تعادل صوتی به شکل مناسبی برقرار شود . آکوستیک صدا کمک می کند تا اکو صدا یا ارتعاش در سالن ایجاد نشود و صدا در همه قسمت های سالن یکنواخت شنیده شود.

آدرس و موقعیت مکانی تالار نفیس اصفهان

تالار نفیس در یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان قرار گرفته است. این سالن همایش در داخل دانشگاه اصفهان که یکی از دانشگاه های دولتی بزرگ و معتبر کشورمان است واقع شده است. دسترسی به این دانشگاه و سالن همایش با وجود ایستگاه مترو اختصاصی و ایستگاه اتوبوس از سراسر شهر اصفهان راحت است. به منظور مراجعه حضوری به آدرس اصفهان میدان آزادی، ابتدای هزار جریب، درب شرقی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه نمایید.

اجاره و رزرو تالار نفیس اصفهان

ظرفیت مهمانان در تالار نفیس ۲۴۰ نفر است. ان ظرفیت برای برگزاری همایش و کنفرانس و دوره های آموزشی و مراسم و جشن مناسب است. به علت واقع شدن در دانشگاه اصفهان بهترین سالن برای برگزاری کنفرانس های علمی و همایشات و ورکشاپ های علمی و دوره های آموزشی می باشد.

ظرفیت سالن نفیس

ظرفیت مهمانان در تالار نفیس ۲۴۰ نفر است. ان ظرفیت برای برگزاری همایش و کنفرانس و دوره های آموزشی و مراسم و جشن مناسب است. به علت واقع شدن در دانشگاه اصفهان بهترین سالن برای برگزاری کنفرانس های علمی و همایشات و ورکشاپ های علمی و دوره های آموزشی می باشد.

مدت زمان برگزاری

تالار نفیس با گنجایش ۲۴۰ نفر بهترین سالن همایش برای برگزاری کنفرانس و سمینار و جشن های شما خواهد بود . زمان برگزاری همایش ها در این سالن ۶ ساعت می تواند به طول بیانجامد.

قیمت اجاره سالن نفیس

سالن کنفرانس نفیس برای برگزاری انواع همایش ها و سمینارها در شهر اصفهان مناسب می باشد ، شما می توانید با اجاره سالن همایش از بهترین خدمات و امکانات سالن همایش در اصفهان برخوردار شوید. این سالن همایش در مقایسه با دیگر سالن های شهر اصفهان، بهترین سالن همایش متناسب با هر نوع بودجه ای خواهد بود . ظرفیت سالن ۲۴۰ نفر و قیمت اجاره و رزرو این سالن بسیار مناسب می باشد.

  تالار نفیس     مناسب برگزاری انواع همایش

تالار نفیس در میان بهترین سالن های همایش اصفهان دسته بندی می شود. ساختمان شیک و زیبای این تالار محل مناسبی برای برگزاری همایشات و کنفرانس های علمی و سمینار و ورکشاپ علمی و سخنرانی و جشنواره و جشن های دانشجویی و انواع رویداد و ایونت است که با حضور اساتید و افراد برجسته برگزار می شود.

معرفی سایر خدمات و سالن های مجموعه

ساختمان شکیل و کیفیت خدمات رسانی در بخش های مختلف این تالار از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. این تالار در چند بخش مختلف اداره می شود و هر مشتری بسته به نیاز خود هر یک از خدمات را در قسمت های مختلف رزرو می کند.