تالار شریعتی بهترین سالن کنفرانس و همایش در اصفهان

این سالن همایش در اصفهان (دانشگاه اصفهان) قرار دارد یکی از دانشگاه های معتبر در ایران است . به همین دلیل یکی از مدرن ترین و مجهزترین سالن های همایش را دارا می باشد. ظرفیت کل این سالن ۴۱۰ نفر بوده و کاربرد آن به منظور جشن های اداری، سمینار ، کنفرانس، سخنرانی و همایش میباشد. چیدمان میز ها به طور کنفرانسی بوده و از مبلمان سینمایی در این سالن میباشد. استفاده میشود امکانات دیگر میتوان از برق اضطراری، آسانسور، کارتخوان، بالابر مهمان، سیستم اطفاء حریق، وایرلس و تلویزیون شهری ۴۱۰ متری نام برد.
همانطور که گفته شد این سالن در دانشگاه اصفهان قرار دارد برای مراجعه حضوری میتوانید به آدرس اصفهان میدان آزادی ابتدایی هزار جریب درب شرقی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کنید. کاربرد این سالن همایش برای برگزاری کنفرانس بسیار مناسب است البته با وجود مکانی که این سالن در آن قرار دارد همایش ها و کنفرانس های علمی در آن بیشتر انجام می گیرد.

تالار شریعتی اصفهان
سالن همایش اصفهان

گنجایش: 410 نفر

زمان برگزاری: 6 ساعت

هزینه ورودی: 19 میلیون

پاسخگویی: همه روزه 7 الی 22

تالار شریعتی اصفهان
سالن آمفی تئاتر اصفهان

مجموعه تالار شریعتی اصفهان با سالن های دارای ظرفیت ۴۱۰ نفری و ارائه زمان مناسب برگزاری مراسم به شما کمک خواهد کرد تا بهترین اجرا را داشته باشید ، سالن آمفی تئاتر اصفهان با ارائه امکانات عالی مثل اتاق صوت پیشرفته و نورپردازی حرفه ای تهویه هوا اتوماتیک سالن آمفی تئاتر و امکان فیلمبرداری از نمایش بهترین انتخاب برای شما می باشد.

اتاق صوت پیشرفته

ده‌ها مانیتور و LED

نور پردازی حرفه‌ای

پروژکتور

سرمایش و گرمایش اتوماتیک

سالن همایش اصفهان

سالن همایش اصفهان برای برگزاری انواع همایش ها و سمینار ها در شهر اصفهان مناسب می باشد، شما می توانید با اجاره سالن همایش اصفهان از بهترین خدمات و امکانات سالن همایش در اصفهان برخوردار شوید. برگزاری همایش، برگزاری کارگاه آموزشی، برگزاری سمینار،برگزاری کنگره و رزرو سالن همایش اصفهان را از مجموعه ما بخواهید .

سالن کنفرانس اصفهان

تالار دکتر شریعتی با داشتن مجموعه سالن های کنفرانس یکی از مناسبترین مجموعه برای برگزاری سمینار ها و کنفرانس های شما می باشد. شما می توانید با رزرو سالن کنفرانس اصفهان از بهترین امکانات سالن کنفرانس در اصفهان استفاده کنید. برگزاری کنفرانس، برگزاری نماشگاه ، برگزاری مجامع عمومی ،برگزاری مراسم و اجاره سالن کنفرانس اصفهان را از مجموعه ما بخواهید.

سالن آمفی تئاتر اصفهان

سالن آمفی تئاتر با داشتن امکانات فوق العاده برای برگزاری تئاتر و نمایش فیلم در شهر اصفهان از برترین سالن های نمایش به حساب می آید، شما می توانید با اجاره سالن آمفی تئاتر اصفهان برترین اجرا را داشته باشید، برگزاری نمایش فیلم ها ، برگزاری تئاتر ، برگزاری مراسم جشن و نمایش و رزرو سالن آمفی تئاتر را از تالار شریعتی بخواهید .

بزرگترین مجموعه رزرو سالن کنفرانس
تالار شریعتی اصفهان
برگزاری جلسات مجامع شرکت ها به بهترین شکل ممکن و با ظرفیت بالا

تالار شریعتی اصفهان ، مناسب ترین مکان اجاره سالن همایش اصفهان

برگزاری سمینار و سخنرانی به بهترین شکل ممکن و با ظرفیت بالا

رزرو سالن همایش

تالار شریعتی اصفهان با سه سالن مجزا و با امکانات فوق العاده تمام خواسته های شما را برآورده کنیم ، از جمله امکانات سالن همایش اصفهان می توان به اتاق صوت پیشرفته و نورپردازی حرفه ای سالن ، ده ها مانیتور و led ، سرمایش و گرمایش اتوماتیک سالن همایش و امکانات پذیرایی فوق العاده مجموعه سالن های تالار شریعتی اصفهان اشاره کرد.

رزرو سالن کنفرانس

تالار شریعتی اصفهان با سالن های مجزا در تیپ های مختلف و گنجایش متفاوت امکان فراهم کردن زمینه برگزاری انواع کنفرانس ها را داراست ، از جمله امکانات سالن کنفرانس اصفهان می توان به نورپردازی حرفه ای، اتاق صوت پیشرفته ، مانیتور ها و ویدئو پروژکتورهای مناسب ، سیستم سرمایشی و گرمایشی اتوماتیک و دارا بودن مجموعه پذیرایی فوق العاده در تالار شریعتی اصفهان اشاره کرد.

رزرو سالن آمفی تئاتر

مجموعه تالار شریعتی اصفهان با سالن های دارای ظرفیت ۴۱۰ نفری و ارائه زمان مناسب برگزاری مراسم به شما کمک خواهد کرد تا بهترین اجرا را داشته باشید ، سالن آمفی تئاتر اصفهان با ارائه امکانات عالی مثل اتاق صوت پیشرفته و نورپردازی حرفه ای تهویه هوا اتوماتیک سالن آمفی تئاتر و امکان فیلمبرداری از نمایش بهترین انتخاب برای شما می باشد.

آدرس سالن همایش اصفهان

تالار دکتر شریعتی در یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان قرار دارد. دانشگاه اصفهان از دانشگاه های دولتی بزرگ در کشورمان است که تالار شریعتی در آن واقع شده است. این دانشگاه دارای ایستگاه متروی اختصاصی و ایستگاه اتوبوس از سراسر شهر اصفهان است.  به منظور مراجعه حضوری به آدرس میدان آزادی ، ابتدای هزار جریب ، درب شرقی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه نمایید.

امکانات سالن تالار شریعتی

به دلیل برگزاری متعدد کنفرانس ها و همایشات علمی هرگونه امکانات مورد نیاز برای برگزارکنندگان فراهم است.سیستم صوتی و تصویری حرفه ای ،پارکینگ، تخته وایت برد ،برق اضطراری، آسانسور، کارتخوان، بالابر مهمان، سیستم اطفاء حریق، وایرلس ، تلویزیون شهری ۵۰۰ متری و… از امکانات سالن همایش اصفهان می باشند.  برای اطلاعات دقیق تر میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

سیستم تهویه سالن همایش

تهویه مطبوع همواره از مهم ترین دغدغه های برگزار کنندگان کنفرانس و همایش ها میباشد. مسئولین این تالار نیز با توجه به این دغدغه یکی از بهترین سیستم های تهویه را در این سالن قرار داده اند. به همین دلیل است که تالار شریعتی از بهترین سالن کنفرانس اصفهان است که دارای سیستم تهویه مطبوع قوی است.

نورپردازی و روشنایی مناسب سالن کنفرانس

نورپردازی مناسب و حرفه ای در تالار دکتر شریعتی به گونه ای است که قابلیت کنترل داشته و در حالتی که نیاز داشته باشید قابل تغییر است. به همین علت اگر به دنبال یک سالن کنفرانس خوب با نورپردازی حرفه ای و خوب هستید تالار دکتر علی شریعتی گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

صندلی و چیدمان سالن اصفهان

صندلی های این سالن به صورت کنفرانسی بوده و صندلی های آن نیز سینمایی است. اما به طور کلی صندلی هایی نرم و راحت در این تالار تعبیه شده است. برای رفاه حال مهمانان شما معماری تالار شریعتی دارای یک شیب است که باعث میشود مخاطبان به استیج نظارت داشته باشند شیب به صورت استاندارد رعایت شده تا دید مخاطبین گرفته نشود. شیب نیز به صورت پلکانی است که میتوانید در تصویر زیر آن را مشاهده کنید.

ظرفیت سالن همایش شریعتی اصفهان

ظرفیت مهمانان در تالار شریعتی به طور کلی حداکثر ۴۰۰ نفر است . این ظرفیت برای برگزاری همایشات، کنفرانس،  دوره های آموزشی ، مراسمات و جشنواره ها بسیار مناسب است. به علت قرار گرفتن در دانشگاه اصفهان بهترین سالن برای همایشات و کنفرانس های علمی، دوره های آموزشی ، ورکشاپ های علمی و مراسمات این چنینی است.

معماری و دکوراسیون سالن همایش شریعتی

دانشگاه اصفهان به خودی خود از یک دکوراسیون مدرن برخوردار است. این دکوراسیون در ساختمان سالن همایش دکتر شریعتی نیز دیده میشود. اگر موضوع کنفرانس شما بر مبنای موضوعات اموزش و علمی است انتخاب تالار دکتر شریعتی گزینه مناسبی خواهد بود.

قیمت مناسب سالن همایش شریعتی

در مقایسه با سالن های شهر اصفهان، تالار دکتر شریعتی بهترین سالن همایش متناسب با هر نوع بودجه ای خواهد بود. برای رزرو و اجاره روزانه میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

رزرو سالن همایش در اصفهان

تالار شریعتی جهت برگزاری مراسم در سه سالن مختلف با گنجایش متفاوت در خدمت شما می باشد.

گنجایش: ۴۱۰ نفر

پاسخگویی: همه روزه۷ الی ۲۲

زمان برگزاری: ۶ ساعت

گنجایش: 240 نفر

پاسخگویی: همه روزه۷ الی ۲۲

زمان برگزاری: ۶ ساعت